Výpočtář

Nabízená pozice
Multimatic je globální společností, která vyvíjí a dodává komponenty a systémy do automobilového průmyslu a nabízí služby s tímto související. Multimatic Engineering Prague (MEP) je součástí vývojové divize nadnárodní skupiny Multimatic. MEP je poskytovatelem progresivních návrhů a ve spolupráci s ostatnímí vývojovými centry skupiny nabízí také testování a prototypové díly výrobním divizím Multimatic, výrobcům automobilů (OEM’s) včetně maloseriových luxusních vozidel a firmám v oblasti motorsportu. Multimatic je dodavatelem komponentů, struktur a systémů zavěšení kol do F1 a také výrobcem Fordu GT.

MEP je plně integrován do klíčových vývojových a testovacích kapacit společnosti, což umožňuje rychlé propojení a úzkou spolupráci mezi odděleními (konstrukce, výroba, výpočty, testování a validace produktů, kompozity, výroba prototypů).

Projekty zpracovávané v MEP sahají od návrhu malosériových dílů až po vývoj supersportovních vozidel. Vývoj optimalizovaných lehkých konstrukcí, v mnoha případech s nasazením uhlíkových vláken, je každodenní pracovní náplní. Děláme na projektech, o kterých jste možná jen snili.

Na základě rostoucí poptávky po našich inženýrských službách jsme se rozhodli posílit náš tým o další výpočtáře.

Adresa pracoviště
Šafránkova 1243/3
155 00 Praha Stodůlky

Náplň práce
Stavba a ověření modelů komponentů, sestav a celého vozidla. Aktivity zahrnují vytváření MKP modelů, provádění simulací, ověřování požadavků, jednoduché manuální výpočty, doporučení pro konstrukční řešení. Zpracování výsledků do formálních výstupů a prezentací. V průběhu celého procesu výpočtář úzce spolupracuje s ostatními odděleními (konstrukce, výroba prototypů, kompozity, testování, atd.), dodavateli a zákazníky.

Požadavky na kandidáta

  • VŠ vzdělání technického směru (ideálně se zaměřením na silniční vozidla)
  • Zkušenosti s vývojem komponentů a systémů vozidla výhodou, ale ne podmínkou
  • Znalost práce v MKP software (HyperWorks, Ansa, OptiStruct, Nastran, LS-Dyna) výhodou
  • Nadšení pro práci ve vývoji automobilů
  • Schopnost pracovat v týmu
  • Komunikativní AJ (pro spolupráci s kolegy, zákazníky, dodavateli), NJ výhodou
  • Platný řidičský průkaz a cestovní pas, flexibilita k cestování do zahraničí, zaškolení ve Velké Británii

Multimatic nabízí nadprůměrné finanční ohodnocení a přátelské pracovní prostředí. Pokud Vás nabízená pozice zaujala, klikněte níže na odkaz “APPLY NOW “ a zašlete nám svůj životopis a motivační dopis.