Gépészmérnök

Cégünk, a dél-koreai Hankook Tire vállalat, a világ 7. legeredményesebb gumiabroncs gyártójaként
innovatív, kiváló minőségű radiál abroncsokat gyárt személygépkocsik, terepjárók, SUV-ok, könnyű tehergépkocsik, buszok és a motorsport számára.
Az alábbi munkakörbe keresünk munkatársat:

Feladatok

  • kapcsolattartás a gyártórészlegekkel, a Németországban található európai központtal és a koreai R&D központtal,
  • új termékek fejlesztése, tömeggyártásba történő bevezetéshez,
  • prototípus gyártáshoz kapcsolódó tesztek, vizsgálatok elvégzése,
  • meglévő termékek optimalizálása,
  • első szerelt gumiabroncsok fejlesztése a vevői igényeknek megfelelően,
  • analízisek elvégzése, az eredmények kiértékelése, jelentések készítése,
  • gyártási előírások kezelése, módosítása,
  • gyártási folyamat során felmerülő hibák analizálása és megoldása.

Elvárások

  • felsőfokú (főiskolai vagy egyetemi) gépészmérnöki végzettség,
  • középfokú (Europass B2) angolnyelv-tudás,
  • MS Office programok magas szintű ismerete,
  • jó szervező készség,
  • kitűnő problémamegoldó készség,
  • jó kommunikációs készség,
  • csapatmunkára való hajlandóság,
  • pályakezdő vagy 1-5 év tapasztalat.

Előny

  • gépészmérnöki végzettség géptervező vagy polimertechnológia szakirányon,
  • termelő vállalatnál szerzett 1-5 éves tapasztalat.

Amit kínálunk

  • kiemelkedő juttatási csomag,
  • munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása.