Praca w handlu - Realizacja zamówień w sklepie internetowym

Firma Top Racing jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem z ponad 10 letnim doświadczeniem w branży Motorsport.

Jesteśmy współorganizatorem największych imprez motorsportowych w Polsce (m.in. Rajd Barbórka, Rajd Polski WRC, Rajd Rzeszowski).

Jesteśmy także największym w Polsce bezpośrednim importerem i dystrybutorem odzieży i gadżetów teamów Formuły 1, zespołów Rajdowych oraz profesjonalnych akcesoriów do sportów motorowych.

Poszukujemy pracownika do kompletowania zamówień i ich wysyłki. Praca w siedzibie firmy w Warszawie (Warszawa Bielany, 800 m od Metra Młociny).

Obowiązki

  • kompletowanie towaru do wysyłki
  • praca przy przyjmowaniu dostaw towarów
  • wydawanie towaru przy odbiorach osobistych

Wymagania

  • sprawna i sumienna praca
  • dokładność oraz skrupulatność
  • konieczne do bezbłędnego przygotowania towaru oraz zamówienia

Oferujemy

  • pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole
  • zdobycie cennego doświadczenia
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV wraz ze zdjęciem na adres praca(at)topracing.pl.