Maintenance Mechanic

Job Description

NÁPLŇ PRÁCE, PRAVOMOCI A ZODPOVEDNOSTI

  • ·         Zodpovednosť za každodenné činnosti údržby a jej postupov
  • ·         Korektívna, prediktívna, preventívna údržba
  • ·         Podávať zlepšujúce návrhy a nápady
  • ·         Denné mítingy pre štandardizovanú prácu
  • ·         Rýchle a efektívne riešenie problémov
  • ·         Rieši problémy na výrobných strojoch a elektrických zariadeniach
  • ·         Pripája / odpája/ napája výrobné zariadenia
  • Pozícia je vhodná aj pre absolventov ! (prax VÝHODOU)

POŽIADAVKY

  • ·    Vzdelanie technického
  • ·    Odborná spôsobilosť, platná vyhláška Z.z. § 21 ( alebo 22,23,24 ) výhodou
  • ·    Základná znalosť PLC princípov výhodou
  • ·    Anglický jazyk výhodou
  • ·    Záujem o automatizáciu, roboty, CNC stroje
  • ·    Ochota pracovať na zmeny
  • ·    Excel a reportovanie údajov
  • Plat vo výške 900 ,- EUR brutto v závislosti od kvalifikácia a praxe.

About Us

Garrett is the true pioneer of automotive turbocharging dating back more than 60 years, and continues today as the world's leader in turbo technology solutions and an experienced supplier of electric boosting products and automotive software to support passenger cars, commercial vehicles and off-highway equipment.  With a worldwide footprint of engineering centers, testing labs and manufacturing facilities, Garrett serves all major automotive companies to implement key differentiated technology offerings